Kawar


KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 1 kg

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 1 kg

✅️Koupelová sůl z Mrtvého moře pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa. Složení krystalů je odlišné od běžných mořských solí, Mrtvé moře obsahuje jedinečnou směs minerálů. Už staletí se..KAWAR Denní krém s minerály z Mrtvého moře (60 ml)

KAWAR Denní krém s minerály z Mrtvého moře (60 ml)

✅️Kawar Denní hydratační krém s UV filtrem s minerály Mrtvého moře patří k nejoblíbenějším výrobkům Kawar. Jemný, výborně vstřebatelný krém s pečlivě vybraným složením a přírodními extrakty je vhodný pro..KAWAR Tělové mléko s minerály z Mrtvého moře (200 ml)

KAWAR Tělové mléko s minerály z Mrtvého moře (200 ml)

✅️Tělové mléko z minerálů z Mrtvého moře pomáhá zachovávat vaši pokožku jemnou a vláčnou, udržuje přirozenou vlhkost a měkkost pokožky a zaručuje tak její zdravý vzhled. Vysoký obsah minerálů zabraňuje rozpraskání,..KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře (1000 g)

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře (1000 g)

✅️KAWAR je 100% přírodní minerální sůl z Mrtvého moře z pobřeží v Jordánsku. Je těžena a zpracovaná na přímo březích Mrtvého moře. Barva soli KAWAR z Mrtvého moře není čistě bílá, je lehce okrově zabarvená pro..KAWAR Krém na ruce s minerály z Mrtvého moře (150 ml)

KAWAR Krém na ruce s minerály z Mrtvého moře (150 ml)

✅️Kawar Krém na ruce pomáhá zachovat krásu Vašich rukou. Je velmi účinný pro ošetřování poškozené, podrážděné a rozpraskané pokožky. Obnovuje a vyhlazuje pokožku, rychle se vstřebává. Kawar Krém na ruce je nemastný a..KAWAR Hydratační krém na tvář s minerály z Mrtvého moře (150 ml)

KAWAR Hydratační krém na tvář s minerály z Mrtvého moře (150 ml)

✅️KAWAR Hydratační krém na tvář s minerály z Mrtvého moře na zvlhčení a hydrataci pokožky. Díky speciálnímu složení s obsahem vzácných minerálů z Mrtvého moře krém pleť rozzáří a udržuje její přirozenou vlhkost...KAWAR Pleťová maska s aloe vera a minerály z Mrtvého moře (150 ml)

KAWAR Pleťová maska s aloe vera a minerály z Mrtvého moře (150 ml)

✅️Minerální pleťová maska s obsahem bahna z mrtvého moře, výrazně zlepšuje kvalitu a zdraví pokožky, pomáhá ji zachovat jemnou a vláčnou. Minerální bahenní pleťová maska Kawar z Mrtvého moře je jedním z..


Kawar 4,25 (85%) 22 x hodnotené

Kategorie produktů kawar obsahuje 7 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte kawar? Poradíme jak vybrat Kawar, z výběru eshopů.
© 2020 Moderní domácnost: Kontakt