Elektrické polohovací křeslo látka Dekorhome Tmavě zelená,Elektrické polohovací křeslo látka Dekorhome Tmavě zelená

Elektrické Polohovací Křeslo Látka Dekorhome Tmavě Zelená,Elektrické Polohovací Křeslo Látka Dekorhome Tmavě Zelená

Elektrické polohovací křeslo látka Dekorhome Tmavě zelená,Elektrické polohovací křeslo látka Dekorhome Tmavě zelená

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Křesla
Dodavatel:vida
Cena:8311.00 Kč
Elektrické polohovací křeslo látka Dekorhome Tmavě zelená,Elektrické polohovací křeslo látka Dekorhome Tmavě zelená 3 (60%) 24 hodnocení

Toto polohovací křeslo je skvělý doplněk a krásně zapadne do vašeho obývacího pokoje. Polohovací křeslo má textilní čalounění a je silně polstrované, takže je pevné a zaručuje měkké posezení. Kovový a překližkový rám mu zajišťuje výtečnou stabilitu. Jednoduchým stisknutím tlačítka na praktickém ovladači můžete opěradlo snadno sklopit dozadu a podnožku posunout nahoru a poté se na křesle pohodlně natáhnout. Křeslo se otáčí o 360 stupňů, je tudíž velmi flexibilní. Užijte si příjemný odpočinek s tímto polohovacím křeslem!Barva: krémovávínováfialovátmavě zelenáhnědátmavě hnědášedohnědá taupesvětle šedátmavě šedáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: látka / překližka / kovRozměry: šířka: 71,5cmhloubka: 96,5 cmvýška: 100,5  cmšířka sedu: 43 cmhloubka sedu: 56,5 cmvýška sedu: 48 cmvýška područek od země: 59 cmvstup: 100–240 V, 50–60 Hzvýstup: DC 28 V Hmotnost: 32,3 kgDodáváno v demontu.,Toto polohovací křeslo je skvělý doplněk a krásně zapadne do vašeho obývacího pokoje. Polohovací křeslo má textilní čalounění a je silně polstrované, takže je pevné a zaručuje měkké posezení. Kovový a překližkový rám mu zajišťuje výtečnou stabilitu. Jednoduchým stisknutím tlačítka na praktickém ovladači můžete opěradlo snadno sklopit dozadu a podnožku posunout nahoru a poté se na křesle pohodlně natáhnout. Křeslo se otáčí o 360 stupňů, je tudíž velmi flexibilní. Užijte si příjemný odpočinek s tímto polohovacím křeslem!Barva: krémovávínováfialovátmavě zelenáhnědátmavě hnědášedohnědá taupesvětle šedátmavě šedáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: látka / překližka / kovRozměry: šířka: 71,5cmhloubka: 96,5 cmvýška: 100,5  cmšířka sedu: 43 cmhloubka sedu: 56,5 cmvýška sedu: 48 cmvýška područek od země: 59 cmvstup: 100–240 V, 50–60 Hzvýstup: DC 28 V Hmotnost: 32,3 kgDodáváno v demontu.
Hledáte Relaxační a masážní? V sekci obývací pokoj | křesla je možné objevit jedinečné elektrické polohovací křeslo látka dekorhome tmavě zelená,elektrické polohovací křeslo látka dekorhome tmavě zelená!
© 2021 Moderní domácnost: Kontakt