Snapchat brzy zavede funkci předplatného odběru s názvem Snapchat Plus

Vypadá to, že další platformou sociálních médií, která plánuje zavést placené předplatné, je Snapchat. Liz Markman, mluvčí společnosti Snap – společnosti, která platformu vlastní – potvrdila, že Snap provádí rané interní testy nové předplacené služby pro Snapchatters s názvem Snapchat Plus.

Bohužel Markman nesdílel žádné další informace o novém plánu předplatného. Výzkumník aplikací Alessandro Paluzzi však vrhl více světla na možné funkce, které by Snapchat Plus mohl mít.

Se Snapchat Plus budete moci označit jednoho ze svých přátel jako „#1 BFF“. Tedy samozřejmě, pokud na to máte dost odvahy. Snapchat Plus vám také umožní přístup k exkluzivním ikonám Snapchat a zobrazí odznak ve vašem profilu, pravděpodobně proto, abyste ostatním lidem ukázali, že jste placeným předplatitelem.

Navíc s prémiovým plánem budete moci vidět, kteří z vašich přátel znovu sledovali váš příběh, a pokud s vámi přítel sdílí svou polohu, budete moci vidět, kde se za posledních 24 hodin zdržoval.

Pokud jde o ceny Snapchat Plus, Paluzzi sdělil, že mohou být 4,59 EUR měsíčně a 45,99 EUR ročně, což v přepočtu na americké dolary činí přibližně 113 Kč za měsíc a 1 130 Kč za rok. Nemusí se samozřejmě jednat o konečné ceny při skutečném spuštění služby, takže tato čísla berte s rezervou.

Fotografie