Mobilní telefony

Rychlonabíjení a jak se v něm vyznat

Vzpomínáte si, jak se mobilní telefony před pár lety nabíjely klidně i celou noc? Dnes jsme jako na trní, když se nabíjejí přes dvě hodiny. A i díky tomu jsou stále oblíbenější formáty rychlého nabíjení.

Chytré hodinky umí chránit děti

Váháte, zda svým potomkům pořídit klasické ručičkové hodinky nebo dát přednost těm chytrým? Konečné rozhodnutí je na vás. My vám ale můžeme poradit, proč je chytrá verze výhodnější.

Jak vybrat tu nejlepší powerbanku?

Chytrý telefon se stává nezbytnou výbavou čím dál většího množství lidí, plus často máme další přístroje jako tablety, iPody, chytré hodinky a další. Ty všechny potřebují neustále dobíjet, a tak je výhodné mít po ruce tu nejvýhodnější powerbanku.

Lidé smartphony čím dál častěji používají v chytré domácnosti

Smartphony dnes používá stále více lidí, zatímco tlačítkové telefony bez připojení k internetu už pomalu začínají upadat v zapomnění. Společně s rozšířením chytrých telefonů se rychle rozšiřují také možnosti, k čemu všemu je lze využít. Jak nám poslouží v domácnosti?

Snapchat brzy zavede funkci předplatného odběru s názvem Snapchat Plus

Vypadá to, že další platformou sociálních médií, která plánuje zavést placené předplatné, je Snapchat. Liz Markman, mluvčí společnosti Snap – společnosti, která platformu vlastní – potvrdila, že Snap provádí rané interní testy nové předplacené služby pro Snapchatters s názvem Snapchat Plus.

Android telefony s nejlepší výdrží baterie

Nejlepší výkon ve světě chytrých telefonů se neobejde bez dobré baterie, která je pohonem všech smartphonů. Pokud jste připraveni upgradovat na nové zařízení a máte zájem o telefon s dlouhou životností baterie, vytvořili jsme pro vás seznam 10 nejlepších.