Svět elektroniky

Tablet pro děti – ano či ne?

Tablety jsou populární elektronikou mezi všemi věkovými kategoriemi včetně dětí. Řada rodičů ale váhá, jestli jsou tablety pro jejich potomky vhodné. Koupit či nekoupit? Toť otázka.

Na co nejlépe využít tablet?

Zdá se, že ačkoliv jsou tablety teď v módě, někteří z nás se stále snaží přijít na to, jak je vlastně správně využít. Zde je sedm užitečných a mazaných způsobů využití tabletů, ať už jde o zařízení iPad, Android nebo Windows.

Rychlonabíjení a jak se v něm vyznat

Vzpomínáte si, jak se mobilní telefony před pár lety nabíjely klidně i celou noc? Dnes jsme jako na trní, když se nabíjejí přes dvě hodiny. A i díky tomu jsou stále oblíbenější formáty rychlého nabíjení.

Jak vybrat herní počítač

Pokud si rádi zahrajete na počítači nějakou hru, tak potřebujete opravdu výkonný počítač, který zajistí ten pravý požitek ze hry. Podle čeho ho ale vybrat?

Notebook na práci – jak ho vybrat?

Leckdo už upřednostňuje notebook před stolním počítačem. Nezabírá zbytečně místo, je skladný, dá se přenášet a můžete ho používat kdykoliv a kdekoliv. Jaký vybrat, pokud na něm chcete pracovat?

Apple nebo Android – který tablet si vybrat?

Koupit si nový tablet není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zásadní otázkou totiž obvykle není jen cena, ale spíš to, jestli si pořídit tablet od Apple nebo tablet s operačním systémem Android.

Stolní počítače jsou už jen pro boomery. Nebo ne?

Možná ve svém okolí nemáte nikoho, kdo by doma měl klasický stolní počítač. Většina z nás si dnes už plnohodnotně vystačí s chytrým telefonem, tabletem a notebookem. Ale stolní počítače ještě nevymřely.

Apple TV, Google TV, Android TV – jak se v tom vyznat?

Máte svoji starou, dobrou televizi, a jste spokojeni? Většina televizních diváků se ale už nespokojí s běžnými programy, nestačí jim ani satelitní vysílání a chtějí od televize víc než kdy dřív. Jak se ale v nepřeberné spleti nabídek vyznat?

Chytré hodinky umí chránit děti

Váháte, zda svým potomkům pořídit klasické ručičkové hodinky nebo dát přednost těm chytrým? Konečné rozhodnutí je na vás. My vám ale můžeme poradit, proč je chytrá verze výhodnější.

Android nebo iOS? Který je ten pravý pro vás?

V současné době jsou na trhu dva hlavní operační systémy (nejen) pro chytré telefony: Android a iOS. Oba mají své výhody i nevýhody. Jak si tedy vybrat ten pravý?

Jak vybrat tu nejlepší powerbanku?

Chytrý telefon se stává nezbytnou výbavou čím dál většího množství lidí, plus často máme další přístroje jako tablety, iPody, chytré hodinky a další. Ty všechny potřebují neustále dobíjet, a tak je výhodné mít po ruce tu nejvýhodnější powerbanku.

Televize do dětského pokoje – kdy a jakou?

Televize v dětském pokoji je poněkud kontroverzní téma. Jedni ji zatracují, jiní na ni nedají dopustit. Pojďme se podívat na nejčastější argumenty.

Jak využít tablet při studiu?

Tablet je skvělý nástroj pro žáky a studenty, kteří s ním mohou zlepšit svoje znalosti a využít jej ke zkvalitnění přípravy na výuku.

Jak vybrat notebook na cesty

Současné minimalistické rozměry notebooků umožňují pracovat i na cestách. Vyberte si ten pravý přístroj a pracujte či studujte kdykoliv a kdekoliv.

Lidé smartphony čím dál častěji používají v chytré domácnosti

Smartphony dnes používá stále více lidí, zatímco tlačítkové telefony bez připojení k internetu už pomalu začínají upadat v zapomnění. Společně s rozšířením chytrých telefonů se rychle rozšiřují také možnosti, k čemu všemu je lze využít. Jak nám poslouží v domácnosti?

Jaká velikost televizoru je pro váš pokoj ta nejlepší?

Pokud existuje jedna otázka, která je kladena více než kterákoli jiná, pokud jde o nákup nového televizoru, je to, jakou velikost televize bych si měl pořídit?